-
Folytatodik az NB1
Szombaton, Szombathely mellett Gyüngyösfalúban folytatódik a 2024. évi NB1. A DÖKE Komló várja az élről a 10 órakor kezdödő küzdelmeket. Nagy harc várható a dobogós…
-
2.OREGON LIGA, SZEKTORLABDA BAJNOKSÁG
Versenykiírás letöltése Verseny jellege: Egyéni , Pontszerző , Tizek Kvalifikációs pontszerző verseny, EB kvalifikációs verseny Verseny Neve: OREGON LIGA Vereseny Rendezője: Vasi Gombfoci…
-
VERSENYKIÍRÁS – SZEKTORLABDA NB2
A bajnokság lebonyolítói a Magyar Asztali – Labdarúgó Szövetség tagszervezeteiA fordulók helyszínei és időpontjai: I. forduló: 2024. április 20-21. Szeged II. forduló: 2024. szeptember 7-8.…
-
2024 12 érintéses csapatbajnoka: DSC-ALE!
Április 6-án, szombaton, Debrecenben a DEMKI Ifjúsági Házban zajlott a 12 érintéses versenygombfoci országos csapatbajnokságának döntője. A „Final Fourban” a három régió győztese, a nyugati…
-
12 ÉRINTÉSES CSAPATBAJNOKSÁG 2024. - VERSENYKIÍRÁS
Az országos csapatbajnokság szervezője a Magyar Asztali Labdarúgó Szövetség. Lebonyolítás:2024-ben egy nap alatt fog lezajlani a csapat OB. A lebonyolítás a nevező csapatok számától függően…
Elemek megjelenítése címkék szerint: Szektorlabda
Szektorlabda Tízek kvalifikáció
Név | A versenyeken szerzett pontok | NB-I | Összpont | ||||||||||||
1. | Pákai György | 1 | 6 | 6 | 30 | 15 | 12 | 15 | 0 | 0 | 6 | 10 | 101 | ||
2. | Lukács Viktor | 13,5 | 3 | 0 | 6 | 0 | 15 | 2 | 15 | 9 | 3 | 3 | 69,5 | ||
3. | Fülöp Elemér | 4 | 0 | 3 | 24 | 0 | 0 | 6 | 0 | 12 | 15 | 2 | 66 | ||
4. | Bottyán Zoltán | 6 | 2 | 1 | 12 | 2 | 9 | 12 | 4 | 0 | 0 | 1 | 49 | ||
5. | Koczor János | 2 | 0 | 0 | 18 | 12 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 41 | ||
6. | Horváth Imre | 0 | 9 | 12 | 0 | 6 | 1 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 41 | ||
7. | Ifj Farkas Gábor | 13,5 | 0 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 38,5 | ||
8. | Debreczy István | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 12 | 4 | 0 | 0 | 38 | ||
9. | Szatmári Tamás | 0 | 0 | 9 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 28 | ||
10. | Szendrey Tibor | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 26 |
Szektorlabda NB3
Az alapszakasz végeredménye
M | GY | D | V | L | K | P | ||
1. | ALC KSE Szeged III | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 - | 12 | 10 |
2. | Erzsébetvárosi SE II | 5 | 2 | 3 | 19 - | 11 | 9 | |
3. | Vasi GE II | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 - | 15 | 7 |
4. | Újbuda Egyesület | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 - | 16 | 7 |
5. | Dunakanyar Forte ALC III | 5 | 0 | 4 | 1 | 14 - | 16 | 4 |
6. | Maroslele | 5 | 0 | 2 | 3 | 10 - | 20 | 2 |
Szektorlabda NB1_2023
Szektorlabda NB1 2024
A 2024-s szektorlabda NB1 állása:
# | Csapat | m | g | d | v | l | k | p |
1 | DÖKE - Komló | 9 | 7 | 1 | 1 | 48 | 24 | 22 |
2 | ALC KSE Szeged | 9 | 6 | 1 | 2 | 45 | 27 | 19 |
3 | Vasi GE | 9 | 5 | 1 | 3 | 38 | 34 | 16 |
4 | Komáromi KKSE | 9 | 4 | 2 | 3 | 38 | 34 | 14 |
5 | Vác ALK | 9 | 3 | 3 | 3 | 33 | 39 | 12 |
6 | Testvériség SE I. | 9 | 3 | 1 | 5 | 34 | 38 | 10 |
7 | Marosvásárhely | 9 | 2 | 3 | 4 | 34 | 38 | 9 |
8 | Hírös ALSE II. | 9 | 2 | 3 | 4 | 31 | 41 | 9 |
9 | Hírös ALSE I. | 9 | 2 | 2 | 5 | 30 | 42 | 8 |
10 | Testvériség SE II. | 9 | 2 | 1 | 6 | 29 | 43 | 7 |
Vasi Kupa végeredmény
Főverseny:
1. Pákai György
2. Szatmári Tamás
3. Magyar Antal
4. Bottyán Zoltán
5. Debreczy István
6. Horváth Dénes
7. Kis István
8. Lukács Viktor
9. Mészáros György
10. Lukács László
II. osztály:
1. Koczor János
2. Szirmay Endre
3. Serák György
II. osztály:
1. Füzy Csaba
2. Szegedi András
3. Szappanos György
MNK:
1. Kondor Balázs
2. Csorba Gábor
3. Inczédi Gergo
Junior:
1. Kondor Balázs
2. Benko Dávid
3. Meskó Csépány Krisztián
Páros OB végeredmény
Szatmári Tamás - Lukács Viktor (Testvériség SE) páros nyerte a 2017 évi Páros Magyar Országos Bajnokságot!
A döntőben a Döke Komló színeiben induló Fülöp - Trischler párost verték 1-0-ra
Harmadik lett a Magyar-Mártonfi (Testvériség SE/Marosvásárhely) páros, a kis döntoben Szili - Horváth (Józsefváros SE) párost verték 2-0-ra.
Országos Bajnok: Szatmári Tamás - Lukács Viktor
2. Fülöp Elemér - Trischler Róbert
3. Magyar Antal - Mártonfi István