Szektorlabda ranglista

Ranglista az NB I 4.forduló, DÖKE Kupa után: 

Hely Név Egyesület Pont Változás
NB I DÖKE
1. Fülöp Elemér 000001 DÖKE-Komló 615.2 +4.3 +4.3
2. Szendrey Tibor 000002 DÖKE-Komló 593.6 -4.4 -2.1
3. Pákai György 000006 (ROM) Testvériség SE 589 +18.8 +1.5
4. Szatmári Tamás 000003 Testvériség SE 562 +5.2 +6
5. Farkas Gábor ifj. 000016 Vasi Gombfoci Egyesület 553.4 -14.6  
6. Lukács Viktor 000008 Testvériség SE 521.8 -14.9 +13.7
7. Magyar Antal 000009 Testvériség SE 509.5    
8. Horváth Dénes 000022 Józsefvárosi SzE 506.5 +26.4  
9. Bottyán Zoltán 000010 Vasi Gombfoci Egyesület 506.4 -8 -19.4
10. Seremet Szilárd 000007 Hírös ALSE Kecskemét 495.4    
11. Rákos Norbert 000040 (SRB) ALC KSE Szeged 491.1 +1.4  
12. Molnár Béla 000015 Benfica-Mundial '93 FCSE 484.9    
13. Laczkó Balázs 000018 Dunakanyar Forte ALC 484.7 +12.3  
14. Szathmáry Károly 000005 Dunakanyar Forte ALC 477.7 +19  
15. Jónás István 000031 Csokonyavisonta ALC 475.3    
16. Mártonfi István 000033 (ROM) Józsefvárosi SzE 472.4 +0.4  
17. Szili Balázs 000004 Józsefvárosi SzE 469.2 -3.4  
18. Horváth Imre 000019 Józsefvárosi SzE 466.9 +6.9 -5.8
19. Debreczy István 000084 Vasi Gombfoci Egyesület 463.7 -15.4 -22
20. Primon Csaba 000012 Csokonyavisonta ALC 461.4    
21. Mészáros György 000073 ALC KSE Szeged 460.6 -8.6 -12.4
22. Vágó László 000017 Testvériség SE 460.6 +4  
23. Nagy Béla 000025 Hírös ALSE Kecskemét 458.5 +21.8  
24. Kiss István 000011 ALC KSE Szeged 455.3 -9.6 +4
25. Szirmay Endre 000055 Vasi Gombfoci Egyesület 452 -4.1 +12.3
26. Donáth Tibor 000045 ALC KSE Szeged 448.8    
27. Koczor János 000034 Vasi Gombfoci Egyesület 425.9 +1.8 +2.4
28. Morvai Tamás ifj. 000021 Józsefvárosi SzE 422.6    
29. Trecskó János 000014 DÖKE-Komló 416.1 -15.6 +5.5
30. Balla József 000029 Csokonyavisonta ALC 416    
31. Hidi András 000024 Testvériség SE 409    
32. Tyukodi György 000023 Testvériség SE 405.6    
33. Berend Csaba 000039 Testvériség SE 400.2 +23.2  
34. Góbi István 000027 Hírös ALSE Kecskemét 400.1 0  
35. Priszlinger Zoltán 000048 ALC KSE Szeged 396.3    
36. Komáromi Zsolt 000046 Benfica-Mundial '93 FCSE 394.6 +4 +3.2
37. Major István 000038 DÖKE-Komló 394.1 +1.5 +16.2
38. Debreczenyi Attila 000032 Erzsébetvárosi SE 390.4    
39. Körmendi Gábor 000049 Benfica-Mundial '93 FCSE 383.7 -5.2  
40. Simon Ferenc 000069 (ROM) Testvériség SE 379.1 +1.6 +7.7
41. Demény Zoltán 000062 Dunakanyar Forte ALC 379 +17.7  
42. Deme Gyula 000066 ALC KSE Szeged 379    
43. Radnóti Péter 000080 Hírös ALSE Kecskemét 376.9    
44. Nagy Lajos 000050 Hírös ALSE Kecskemét 376.1 +3.2  
45. Moldován Károly 000047 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 375.9    
46. Balizs Benedek 000123 Dunakanyar Forte ALC 375    
47. Antal Adrián 000043 Benfica-Mundial '93 FCSE 374.9    
48. Dr. Havas Péter 000092 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 373.9    
49. Plemic Stevan 000103 (SRB) ALC KSE Szeged 371.5 +2  
50. Nagy Attila ifj. 000077 Hírös ALSE Kecskemét 369.4 -12.2  
51. Ács Márton 000020 Dunakanyar Forte ALC 366.7 +8.2  
52. Thaisz Miklós 000044 Józsefvárosi SzE 364.7    
53. Dávid László 000026 ALC KSE Szeged 355.6    
54. Kollár Tibor 000035 Dunakanyar Forte ALC 355.5    
55. Telek Zsolt 000102 Benfica-Mundial '93 FCSE 355.2    
56. Schuster Roland 000067 Józsefvárosi SzE 349.5    
57. Lukács László 000072 Testvériség SE 348.1 -8.6 -17.8
58. Olajos Csaba 000078 ALC KSE Szeged 346.3    
59. Németh Károly 000097 Újkori Táltosok 346.1 +3.1  
60. Debreczenyi Zoltán 000085 Erzsébetvárosi SE 342.3    
61. Bedecs Attila 000246 Komárom 342.2    
62. Oláh Tamás 000283 Dunakanyar Forte ALC 341.5    
63. Najror Zoltán 000059 (SRB) ALC KSE Szeged 338.5 -3.4  
64. Szabó Endre 000132 (SRB) ALC KSE Szeged 337.6    
65. Nagy Attila 000052 Hírös ALSE Kecskemét 336    
66. Terjék Zsolt 000105 Testvériség SE 329.5    
67. Gyenes Gábor 000057 ALC KSE Szeged 327.2    
68. Csobay Gábor 000109 Józsefvárosi SzE 325.1    
69. Tóth László 000087 Erzsébetvárosi SE 324.7    
70. Füzy Csaba 000175 Sopron-SMAFC 323.2    
71. Tóth Béla 000094 Komárom 321.8    
72. Pozsonyi József 000075 Dunakanyar Forte ALC 318.6    
73. Serák György 000114 Vasi Gombfoci Egyesület 317.1   +7.2
74. Puskás László 000063 DEAC-Debreceni ALC 316.6    
75. Varga Ervin 000053 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 314.6    
76. Kövágó Tibor 000041 Erzsébetvárosi SE 314.5    
77. Puskás Zoltán 000127 Vasi Gombfoci Egyesület 312.5    
78. Máté Bálint 000074 Erzsébetvárosi SE 311.8    
79. Papp-Takács Sándor 000088 ALC KSE Szeged 311.3    
80. Potoczki János 000100 Újkori Táltosok 310.1 -7  
81. Csekei Zoltán 000147 Benfica-Mundial '93 FCSE 308.6 -21.5  
82. Baross Gábor 000061 Dunakanyar Forte ALC 308.4    
83. Bíró János 000079 Palotai Csokonai ALE 306.5    
84. Kiss Ádám 000081 Józsefvárosi SzE 306.2    
85. Kondor Gábor 000249 Testvériség SE 305.5 -4.7 -3.2
86. Rollinger Károly 000056 Modern SE 304.7    
87. Balla Antal 000036 DÖKE-Komló 301 +3 -25.8
88. Böcskei Barnabás 000170 Sopron-SMAFC 298.8    
89. László Márk 000095 Dunakanyar Forte ALC 297.8    
90. Trischler Róbert 000099 DÖKE-Komló 296   -21.2
91. Szegedi András 000117 Benfica-Mundial '93 FCSE 288.3 -16.4  
92. Nagy Dániel 000065 Hírös ALSE Kecskemét 285.6    
93. Debreczy Zoltán 000206 Vasi Gombfoci Egyesület 283   +40.4
94. Nagy Kristóf 000116 Józsefvárosi SzE 281.8    
95. Kocsis Gábor 000111 Újkori Táltosok 276    
96. Börcsök László 000106 (SRB) ALK Becej (SRB) 268.9    
97. Roller Dániel 000076 Dunakanyar Forte ALC 262.7 -20.4  
98. Szappanos György 000203 Testvériség SE 260    
99. Bánfalvi Szabolcs 000133 ALC KSE Szeged 257.3    
100. Kelemen Zoltán 000140 DÖKE-Komló 251.6   +10.8
101. Valics Lehel 000174 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 249.6    
102. Tóth Imre 000120 Komárom 249.3    
103. Béres III Zoltán 000115 Egyesületen kívüli 245.6    
104. Kondor Balázs 000250 Testvériség SE 242.2   +26
105. Éder Csaba 000091 Csokonyavisonta ALC 237.2    
106. Korán Sándor 000071 Józsefvárosi SzE 236.9    
107. Benkö János 000241 Vasi Gombfoci Egyesület 235.6    
108. Incze István 000815 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 227.2    
109. Gyozsán Zoltán 000121 DÖKE-Komló 218.4    
110. Angler Lajos 000243 Vasi Gombfoci Egyesület 218   -7.2
111. Primon Csaba ifj. 000179 Csokonyavisonta ALC 215.4    
112. Németh László 000113 Csokonyavisonta ALC 211.8    
113. Böcskei Imre 000173 Sopron-SMAFC 209.4    
114. Mihály II Zoltán 000118 ALC KSE Szeged 209    
115. Szabó Csaba 000269 Egyesületen kívüli 199.2    
116. Svolik Tamás 000810 Erzsébetvárosi SE 195.6   +3.4
117. Bodó Attila 000107 Testvériség SE 195.1    
118. Maczelka László 000169 Maroslelei SE 195    
119. Hicz András 000252 Vasi Gombfoci Egyesület 188.4    
120. Debreczenyi Attila ifj. 000093 Erzsébetvárosi SE 185    
121. Cserey László 000104 Dunakanyar Forte ALC 183.6    
122. Garamvölgyi József 000248 Vasi Gombfoci Egyesület 180    
123. Csegezi Péter 000719 Dunakanyar Forte ALC 179.6    
124. Mecsér Béla 000139 Erzsébetvárosi SE 179    
125. Menyhárt Attila 000130 Erzsébetvárosi SE 176.4    
126. Dobos Attila 000108 Dunakanyar Forte ALC 174    
127. Theodos Sándor 000288 Újbuda Egyesület 170.8    
128. Mihály Zoltán 000129 Józsefvárosi SzE 169.2    
129. Váradi László 000128 Benfica-Mundial '93 FCSE 166.4    
130. Fortuna Iván 000807 Komárom 164.4    
131. Becz András 000150 Benfica-Mundial '93 FCSE 164    
132. Kiss Levente 000096 Erzsébetvárosi SE 161.6    
133. Inczédi Gergely 000200 Sopron-SMAFC 155.6    
134. Ürmös Mihály 000187 ALC KSE Szeged 154.8    
135. Németh István 000224 Újbuda Egyesület 154   +12.4
136. Hufnágl Gyula 000134 Újkori Táltosok 153.6    
137. Maczelka Árpád 000188 Maroslelei SE 149.8    
138. Steller József 000098 DÖKE-Komló 146.2    
139. Benke Ádám 000184 Újbuda Egyesület 144    
140. Simó Gergely 000156 Dunakanyar Forte ALC 144    
141. Horváth Sándor 000251 Vasi Gombfoci Egyesület 142.4    
142. Papp Tihamér 000180 Maroslelei SE 140.4    
143. Csorba Gábor 000210 Sopron-SMAFC 139    
144. Rácz Ferenc 000196 Sopron-SMAFC 138    
145. Fejes Ferenc 000231 Maroslelei SE 136.4    
146. Varga József 000165 Palotai Csokonai ALE 122    
147. Olcsvári András 000801 Dunakanyar Forte ALC 120.2    
148. Sebök István 000225 Testvériség SE 117.6    
149. Németh Antal 000176 Újbuda Egyesület 113.4    
150. Nagy Péter 000715 Dunakanyar Forte ALC 108    
151. Katona Edward 000814 Erzsébetvárosi SE 107.6    
152. Vargha Ákos 000258 Újbuda Egyesület 107.4    
153. Szatmári Ferenc 000238 Egyesületen kívüli 107.2    
154. Széll Gergö 000725 Maroslelei SE 103    
155. Primon László 000137 Csokonyavisonta ALC 99.6    
156. Matkó Péter 000800 DEAC-Debreceni ALC 95.4    
157. Oláh Barnabás 000160 Rózsadomb Bázis SE 89.2    
158. Benyák Albert 000244 Vasi Gombfoci Egyesület 84.6    
159. Lörincz Péter 000813 Erzsébetvárosi SE 82    
160. Patyi Gyula 000185 Újkori Táltosok 78.8    
161. Béres II Zoltán 000135 Újbuda Egyesület 76.6    
162. Illés Péter 000242 Vasi Gombfoci Egyesület 73.2    
163. Erdöteleki Miklós 000286 Modern SE 72    
164. Kámán Attila 000264 Sopron-SMAFC 71    
165. Aradi László 000222 MTK Budapest 70    
166. Meskó-Csépány Krisztián 000291 Vasi Gombfoci Egyesület 69.2    
167. Molnár Dominik 000293 Vasi Gombfoci Egyesület 68.4    
168. Rozsnyai Gábor 000131 Erzsébetvárosi SE 68.4    
169. Németi Csaba 000171 ALC KSE Szeged 66.6    
170. Bagita Péter 000146 Újkori Táltosok 66.4    
171. Fazekas Mihály 000152 Palotai Csokonai ALE 61.4    
172. Patyi Richárd 000158 Újkori Táltosok 59.9    
173. Redenczki István 000802 Maroslelei SE 58.8    
174. Benyák András 000272 Vasi Gombfoci Egyesület 47.4    
175. Dobolyi János 000236 Józsefvárosi SzE 46.4    
176. Dr. Gráfik Imre 000202 Vasi Gombfoci Egyesület 45.2    
177. Pocsay Sándor 000204 DEAC-Debreceni ALC 42.4    
178. Szirtes András 000257 Újbuda Egyesület 32.8   -3.6
179. Szabó Márton 000811 Újbuda Egyesület 29.2   +11.2
180. Aszalós Attila 000227 ALC KSE Szeged 25.8    
181. Nagy József 000256 Vasi Gombfoci Egyesület 24    
182. Kaiser Rezsö 000168 ALC KSE Szeged 22.6    
183. Csekei Gábor 000162 Benfica-Mundial '93 FCSE 22    
184. Lakner Ádám 000799 Vasi Gombfoci Egyesület 17.6    
185. Horváth Tamás 000280 Sopron-SMAFC 14.4    
186. Benkö Dávid 000245 Vasi Gombfoci Egyesület 13    
187. Szöllösi László 000717 MTK Budapest 12.4    
188. Kim Levente 000276 Palotai Csokonai ALE 10    
189. Oláh Tamás Bendegúz 000724 Dunakanyar Forte ALC 6.6    
190. Görcz Gergö 000812 Vasi Gombfoci Egyesület 6.4    
191. Szabó János 000796 Egyesületen kívüli 5.6    
192. Zoboki Nándor 000808 Egyesületen kívüli 2.4    

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!