Szektorlabda ranglista

Ranglista az NB II 2.forduló után:

Hely Név Egyesület Pont Változás
1. Szendrey Tibor DÖKE-Komló 634.3  
2. Pákai György (ROM) Testvériség SE 623.8  
3. Fülöp Elemér DÖKE-Komló 574.1  
4. Szatmári Tamás Testvériség SE 561.6  
5. Farkas Gábor ifj. ALC KSE Szeged 537.9  
6. Magyar Antal Testvériség SE 534.8  
7. Lukács Viktor Testvériség SE 532.6  
8. Seremet Szilárd Hírös ALSE Kecskemét 516.3  
9. Bottyán Zoltán Benfica-Mundial '93 FCSE 505.3  
10. Kovács Balázs Dunakanyar Forte ALC 497.3  
11. Rákos Norbert (SRB) ALC KSE Szeged 495.4  
12. Molnár Béla Benfica-Mundial '93 FCSE 494.3  
13. Debreczy István Vasi Gombfoci Egyesület 493.3  
14. Jónás István Csokonyavisonta ALC 486.9 -1.6
15. Szathmáry Károly Dunakanyar Forte ALC 485.9 +11
16. Szili Balázs Józsefvárosi SzE 477.2  
17. Horváth Dénes Józsefvárosi SzE 477  
18. Laczkó Balázs Dunakanyar Forte ALC 472.8 -2.8
19. Kiss István ALC KSE Szeged 472.2  
20. Primon Csaba Csokonyavisonta ALC 471.7 -1
21. Horváth Imre Józsefvárosi SzE 466.2  
22. Vágó László Testvériség SE 462.1  
23. Koczor János Vasi Gombfoci Egyesület 453.2  
24. Mészáros György Újkori Táltosok 450.5  
25. Debreczenyi Attila Erzsébetvárosi SE 446.4 +17
26. Mártonfi István (ROM) Józsefvárosi SzE 438.9  
27. Donáth Tibor Újkori Táltosok 432.8  
28. Nagy Béla Hírös ALSE Kecskemét 431.3  
29. Hidi András Testvériség SE 423 +19
30. Trecskó János DÖKE-Komló 422.4  
31. Takács Zoltán DÖKE-Komló 420.3 -11.5
32. Tyukodi György Testvériség SE 417.8  
33. Morvai Tamás ifj. Józsefvárosi SzE 415.8  
34. Hartmann László Erzsébetvárosi SE 413.9  
35. Balla József Csokonyavisonta ALC 404.2 -6.5
36. Komáromi Zsolt Benfica-Mundial '93 FCSE 402.3 +13.8
37. Lukács László Benfica-Mundial '93 FCSE 401.5  
38. Szirmay Endre Vasi Gombfoci Egyesület 395.9  
39. Antal Adrián Benfica-Mundial '93 FCSE 389.3  
40. Nagy Lajos Hírös ALSE Kecskemét 382.2 +5
41. Oláh Tamás Dunakanyar Forte ALC 381.8 +6
42. Plemic Stevan (SRB) ALC KSE Szeged 377.1  
43. Kováts Csaba Erzsébetvárosi SE 377  
44. Simon Ferenc (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 376.9  
45. Góbi István Hírös ALSE Kecskemét 374.1  
46. Dávid László ALC KSE Szeged 371.6  
47. Dr. Havas Péter (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 367.3  
48. Berend Csaba Testvériség SE 367.1 +4
49. Thaisz Miklós Józsefvárosi SzE 364.7  
50. Moldován Károly (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 363.4  
51. Priszlinger Zoltán ALC KSE Szeged 362.9  
52. Siska János Újkori Táltosok 358.5  
53. Varga Ervin (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 355.6  
54. Kollár Tibor Dunakanyar Forte ALC 355.5 -27.5
55. Telek Zsolt Benfica-Mundial '93 FCSE 355.2  
56. Olajos Csaba ALC KSE Szeged 354.6  
57. Demény Zoltán Dunakanyar Forte ALC 354.6 +3.2
58. Nagy Attila ifj. Hírös ALSE Kecskemét 353.7  
59. Major István DÖKE-Komló 350.6  
60. Schuster Roland Hírös ALSE Kecskemét 349.5 -11
61. Deme Gyula ALC KSE Szeged 347.6  
62. Balla Antal DÖKE-Komló 347.1 -17
63. Radnóti Péter Hírös ALSE Kecskemét 345.7 +8.8
64. Kövágó Tibor Erzsébetvárosi SE 343.1 -2.7
65. Terjék Zsolt Palotai Csokonai ALE 342.4 +47
66. Bíró János Palotai Csokonai ALE 338.2  
67. Szabó Endre (SRB) ALC KSE Szeged 337.6  
68. Körmendi Gábor Józsefvárosi SzE 336.4  
69. Gyenes Gábor ALC KSE Szeged 334.3  
70. Trischler Róbert DÖKE-Komló 334.2 +33.8
71. Balizs Benedek Dunakanyar Forte ALC 333.8 -9
72. Pozsonyi József Dunakanyar Forte ALC 328.7 +17.6
73. Najror Zoltán (SRB) ALC KSE Szeged 325.6  
74. Gersényi István Józsefvárosi SzE 322.8  
75. Baross Gábor Dunakanyar Forte ALC 322.4 -13
76. Nagy Dániel Hírös ALSE Kecskemét 321.5 -20.5
77. Bedecs Attila Csokonyavisonta ALC 319.4 +8.9
78. Debreczenyi Zoltán Erzsébetvárosi SE 318.3 -3.6
79. Papp-Takács Sándor ALC KSE Szeged 317.6  
80. Roller Dániel Dunakanyar Forte ALC 317.1 -10
81. Tóth Béla Modern SE 317  
82. Puskás László DEAC-Debreceni ALC 316.6  
83. Csobay Gábor Józsefvárosi SzE 315.3  
84. Nagy Attila Hírös ALSE Kecskemét 313.8  
85. Puskás Zoltán Vasi Gombfoci Egyesület 312.5  
86. Mészáros László Erzsébetvárosi SE 310  
87. Ladányi Árpád Józsefvárosi SzE 308.2  
88. Kiss Ádám Józsefvárosi SzE 306.5  
89. Csekei Zoltán Benfica-Mundial '93 FCSE 306.3 -15
90. Rollinger Károly Modern SE 304.7  
91. Bánfalvi Szabolcs ALC KSE Szeged 304.3  
92. Potoczki János Újkori Táltosok 304.2  
93. Böcskei Barnabás Sopron-SMAFC 301.2 +1.6
94. Máté Bálint Erzsébetvárosi SE 298.8 -22.5
95. László Márk Dunakanyar Forte ALC 297.8  
96. Németh Károly Újkori Táltosok 296.2  
97. Kondor Gábor Testvériség SE 291.5 +24
98. Tóth László Erzsébetvárosi SE 289.3 +7.2
99. Börcsök Sándor (SRB) ALK Becej (SRB) 284.3  
100. Soós János (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 280  
101. Füzy Csaba Sopron-SMAFC 274.2 -31.6
102. Börcsök László (SRB) ALK Becej (SRB) 268.9  
103. Angler Lajos Vasi Gombfoci Egyesület 263.6  
104. Böcskei Imre Sopron-SMAFC 262.2 -12.2
105. Debreczy Zoltán Vasi Gombfoci Egyesület 262  
106. Simor György Józsefvárosi SzE 260.6  
107. Nagy Kristóf Józsefvárosi SzE 257.8  
108. Gazsi Máté Modern SE 255.8  
109. Kelemen Zoltán DÖKE-Komló 253.6 -14.8
110. Béres III Zoltán Egyesületen kívüli 245.6  
111. Éder Csaba Csokonyavisonta ALC 242.2 -3.2
112. Serák György Vasi Gombfoci Egyesület 241.8  
113. Benkö János Vasi Gombfoci Egyesület 240  
114. Primon Csaba ifj. Csokonyavisonta ALC 238.8  
115. Korán Sándor Józsefvárosi SzE 236.9  
116. Szappanos György Palotai Csokonai ALE 235.6 +3.6
117. Debreczenyi Attila ifj. Erzsébetvárosi SE 232.6 +2.6
118. Cserey László Dunakanyar Forte ALC 232.4  
119. Szegedi András Benfica-Mundial '93 FCSE 229.7 -26
120. Simon István (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 227.6  
121. Kiss Levente Erzsébetvárosi SE 227.6  
122. Vágási László Palotai Csokonai ALE 222.8  
123. Réger József Palotai Csokonai ALE 222.3  
124. Kocsis Gábor Újkori Táltosok 221.4  
125. Gyozsán Zoltán DÖKE-Komló 216.4 +33.2
126. Menyhárt Attila Erzsébetvárosi SE 214.6  
127. Tóth Imre Modern SE 211.7  
128. Valics Lehel (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 211.2  
129. Dobos Attila Dunakanyar Forte ALC 210.8  
130. Garamvölgyi József Vasi Gombfoci Egyesület 204.6  
131. Mihály II Zoltán ALC KSE Szeged 197.8  
132. Kondor Balázs Palotai Csokonai ALE 196  
133. Hicz András Vasi Gombfoci Egyesület 193.4  
134. Theodos Sándor Újbuda Egyesület 190  
135. Sinkovics Tamás (SRB) ALK Becej (SRB) 189.8  
136. Németh László Csokonyavisonta ALC 186.6 -22
137. Németh Antal Újbuda Egyesület 183.8  
138. Mihály Zoltán Józsefvárosi SzE 181.2  
139. Inczédi Gergely Sopron-SMAFC 173.6 +44.2
140. Váradi László Benfica-Mundial '93 FCSE 169.4 -34.4
141. Bodó Attila Testvériség SE 169.3  
142. Varga József Palotai Csokonai ALE 169.2  
143. Marozs Gábor Erzsébetvárosi SE 168.6  
144. Ürmös Mihály ALC KSE Szeged 167  
145. Marozs Dániel Erzsébetvárosi SE 166  
146. Mecsér Béla Erzsébetvárosi SE 164.4  
147. Rácz Ferenc MTK Budapest 157.2  
148. Horváth Sándor Vasi Gombfoci Egyesület 154.2  
149. Szirtes András Újbuda Egyesület 149.6  
150. Hufnágl Gyula Újkori Táltosok 148  
151. Steller József DÖKE-Komló 146.2  
152. Maczelka László Maroslelei SE 145.2  
153. Benke Ádám Újbuda Egyesület 144.8  
154. Papp Tihamér Maroslelei SE 144  
155. Simó Gergely Dunakanyar Forte ALC 144 +20
156. Fejes Ferenc Maroslelei SE 143.6  
157. Vargha Ákos Újbuda Egyesület 141.4  
158. Béres II Zoltán Újbuda Egyesület 135.2  
159. Csegezi Péter Dunakanyar Forte ALC 133.6 +10
160. Kománcsik Sándor (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 127  
161. Erdöteleki Miklós Modern SE 126.2  
162. Szatmári Ferenc Egyesületen kívüli 124  
163. Szabó Csaba Egyesületen kívüli 123.6  
164. Maczelka Árpád Maroslelei SE 117.2  
165. Martonosi Ádám Maroslelei SE 115.6  
166. Primon László Csokonyavisonta ALC 111 0
167. Becz András Benfica-Mundial '93 FCSE 102.4 -26.2
168. Németi Csaba ALC KSE Szeged 97.4  
169. Kámán Attila Sopron-SMAFC 96  
170. Simon Gábor Palotai Csokonai ALE 92.6  
171. Juhász Roland Rózsadomb Bázis SE 91  
172. Oláh Barnabás Rózsadomb Bázis SE 89.2  
173. Rozsnyai Gábor Erzsébetvárosi SE 87  
174. Nagy Péter Dunakanyar Forte ALC 86.8 +19.6
175. Sebök István Testvériség SE 84.8  
176. Marozs Tamás Erzsébetvárosi SE 84.2  
177. Illés Péter Vasi Gombfoci Egyesület 78.8  
178. Molnár Dominik Vasi Gombfoci Egyesület 75.6  
179. Aradi László MTK Budapest 70  
180. Németh István Újbuda Egyesület 69.6  
181. Novotny Károly Modern SE 69.6  
182. Bagita Péter Újkori Táltosok 66.4  
183. Csorba Gábor Sopron-SMAFC 65.4 +30.8
184. Benyák Albert Vasi Gombfoci Egyesület 61.8  
185. Szendrei Gyula ALC KSE Szeged 58  
186. Mészáros Attila Egyesületen kívüli 56.2  
187. Balogh Zoltán Sopron-SMAFC 47.2  
188. Fazekas Mihály Palotai Csokonai ALE 46.4  
189. Aszalós Attila ALC KSE Szeged 45.8  
190. Dr. Gráfik Imre Vasi Gombfoci Egyesület 45.2  
191. Olcsvári András Dunakanyar Forte ALC 44.4 -1.6
192. Csorba Benjámin Rózsadomb Bázis SE 43.4  
193. Szabó Ernö (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 42  
194. Meskó-Csépány Krisztián Vasi Gombfoci Egyesület 39.4  
195. Chladek Tibor MTK Budapest 39.2  
196. Vörös Ábel Sopron-SMAFC 34  
197. Lakner Ádám Vasi Gombfoci Egyesület 32.8  
198. Matkó Péter DEAC-Debreceni ALC 32.2  
199. Aszalós László ALC KSE Szeged 29  
200. Redenczki István Maroslelei SE 28.8  
201. Benyák András Vasi Gombfoci Egyesület 23.8  
202. Kaiser Rezsö ALC KSE Szeged 22.6  
203. Csekei Gábor Benfica-Mundial '93 FCSE 22  
204. Patyi Gyula Újkori Táltosok 17.6  
205. Novák Miklós Hírös ALSE Kecskemét 16.4  
206. Weiss Benedek Dunakanyar Forte ALC 16  
207. Óvádi Barnabás Rózsadomb Bázis SE 14.4  
208. Benkö Dávid Vasi Gombfoci Egyesület 13  
209. Szöllösi László MTK Budapest 12.4  
210. Dobolyi János Józsefvárosi SzE 12.4  
211. Juhász Ádám DEAC-Debreceni ALC 10  
212. Kim Levente Palotai Csokonai ALE 10  
213. Pocsay DEAC-Debreceni ALC 7.2  
214. Szabó János Egyesületen kívüli 5.6  
215. Horváth Tamás Sopron-SMAFC 4 -13
216. Pócza Gábor ALC KSE Szeged 2.4  
217. Oláh Tamás Bendegúz Dunakanyar Forte ALC 1.8  
218. Molnár Zsigmond Energofish Marosvásárhely ROM 1.6  
219. Balogh Félix Rózsadomb Bázis SE 1.2  

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

prev
next

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!