A 2017-es bajnokság végeredménye

 

    M GY D V L K P
1. Debreceni SC 5 4 0 1 85 - 42 12
2. Dunakanyar Forte ALC 5 4 0 1 72 - 57 12
3. Debreceni SC II 5 1 0 2 55 - 74 3
4. Testvériség SE 3 0 0 3 19 - 58 0
  Név Egyesület Pont
1. Puskás László Debreceni SC 328
2. Puskás Zoltán Vasi GE 302
3. Kiss Levente Debreceni SC 208
4. Nagy Lajos Tiszavasvári SE 181
5. Szathmáry Károly Dunakanyar Forte ALC 175
6. Pocsay Sándor Debreceni SC 175
7. Horváth Imre MTK 159
8. Kovács Nándor Debreceni SC 158
9. Balizs Benedek Dunakanyar Forte ALC 104
10. Farkas Gábor Tiszavasvári SE 84
  Név Egyesület Pont
1. Baross Gábor Budapest Subbuteo Klub 430
2. Csíbor László Budapest Subbuteo Klub 376
3. Hicz András Budapest Subbuteo Klub 346
4. Zsigri Róbert Budapest Subbuteo Klub 245
4. Baross Zoltán Budapest Subbuteo Klub 245
6. Száki Adrián Budapest Subbuteo Klub 208
7. Naszádi András Budapest Subbuteo Klub 196
8. Székely Miklós Budapest Subbuteo Klub 122
9. Mácsik Áron Budapest Subbuteo Klub 120
10. Kertész Tamás Budapest Subbuteo Klub 96
    M GY D V L K P
1. Józsefvárosi SzE 9 7 1 1 44 - 28 22
2. Testvériség SE 9 7 0 2 48 - 24 21
3. ALC KSE Szeged 9 6 0 3 43 - 29 18
4. DÖKE Komló 9 5 2 2 42 - 30 17
5. ALC KSE Szeged II 9 3 3 3 36 - 36 12
6. Mundial '39 FCSE Szigetszentmiklós 9 2 3 4 32 - 40 9
7. Vasi GE 9 3 0 6 35 - 37 9
8. ÚT Szigetcsép 9 2 2 5 28 - 44 8
9. Hírös ALSE Kecskemét 9 2 1 6 25 - 47 7
10. Energofish Marosvásárhely 9 1 2 6 27 - 45 5
    M GY D V  L P
1. Erzsébetvárosi SE              
2. Csokonyavisonta              
3. DÖKE Komló II              
4. Erzsébetvárosi SE II              
5. Testvériség SE II              
6. Józsefvárosi SzE III              
7. Modern SE              
8. Benfica Mundial II              
9. Dunakanyar Forte ALC              
10. ALC KSE Szeged III              

Az alapszakasz végeredménye

    M GY D V L K P
1. ALC KSE Szeged III 5 3 1 1 18 - 12 10
2. Erzsébetvárosi SE II 5 2 3   19 - 11 9
3. Vasi GE II 5 2 1 2 15 - 15 7
4. Újbuda Egyesület 5 2 1 2 14 - 16 7
5. Dunakanyar Forte ALC III 5 0 4 1 14 - 16 4
6. Maroslele 5 0 2 3 10 - 20 2
Hely Név Egyesület Pontszám
1. Szendrey Tibor DÖKE-Komló 634.3
2. Pákai György (ROM) Testvériség SE 590.4
3. Szatmári Tamás Testvériség SE 584
4. Fülöp Elemér DÖKE-Komló 583.1
5. Szili Balázs Józsefvárosi SzE 539.1
6. Farkas Gábor ifj. ALC KSE Szeged 538.2
7. Magyar Antal Testvériség SE 525.5
8. Lukács Viktor Testvériség SE 521.3
9. Debreczy István Vasi Gomfoci Egyesület 510.9
10. Seremet Szilárd Hírös ALSE Kecskemét 510.3

 

12 érintéses szakág
  Név I II III IV V ÖSSZ
1. Kiss Levente 16 21 21 16   74
2. Nagy Lajos 18 12 18 21   69
3. Puskás Zoltán 21 16 10 18   65
4. Puskás László 14 18 14 14   60
5. ifj. Farkas Gábor 2 14 16 6   38
SZEKTORLABDA SZAKÁG

 

   Név 1 2 3 4 5 6 7 8 ÖSSZ
1. ifj. Farkas Gábor 13,5               13,5
2. Lukács Viktor 13,5               13,5
3. Szili Balázs 13               9
4. Bottyán Zoltán 9               6
5. Fülöp Elemér 4               4

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!