A szektorlabda Országos Egyéni Bajnokságok dobogósai

 

Év

I.

II.

III.

1961 Tóth Ferenc Kiss Emil Lucfalvy Vilmos
1962 Tóth Ferenc Rosta Péter Csánki Csaba
1963 Vadász Géza Horváth Kálmán Pfliegel Tibor
1964 Budai Tibor Teknõs Károly Csizmadia Károly
1965 Béres László Végh Mihály Nagy II. Sándor
1966 Nagy II. Sándor Béres László Kopecsek József
1967 Érsek György Glied Ferenc Gosztonyi József
1968 Szendrey Tibor Földi Pál Sebõk I. Lajos
1969 Béres László Nagy II. Sándor Szendrey Tibor
1970 Nagy II. Sándor Szendrey Tibor Földi Pál
1971 Béres László Nagy II. Sándor Balla I. Antal
1972 Béres László Simon Sándor Szendrey Tibor
1973 Szendrey Tibor Nagy II. Sándor Földi Pál
1974 Körmöczy György Béres László Tyukodi György
1975 Nagy II. Sándor Studer György Tyukodi György
1976 Béres László Földi Pál Vágó László
1977 Demeter Márton Nagy II. Sándor Földi Pál
1978 Demeter Márton Földi Pál Kubesa József
1979 Nagy II. Sándor Szendrey Tibor Földi Pál
1980 Béres László Szendrey Tibor Földi Pál
1981 Szendrey Tibor Béres László Hartmann László
1982 Szendrey Tibor Földi Pál Tóth Tibor
1983 Hartmann László Szendrey Tibor Földi Pál
1984 Béres László Tyukodi György Szendrey Tibor
1985 Szendrey Tibor Tyukodi György Béres László
1986 Földi Pál Kubesa József Tóth Tibor
1987 Földi Pál Béres László Szendrey Tibor
1988 Földi Pál Béres László Nagy II. Sándor
1989 Lutor Csaba Béres László Földi Pál
1990 Bártfay Csaba Béres László Tyukodi György
1991 Földi Pál Jurcsik Gábor Béres László
1992 Tyukodi György Béres László Hartmann László
1993 Lutor Csaba Földi Pál Béres László
1994 Horváth Imre Béres László Jónás István
1995 Hartmann László Lutor Csaba Tyukodi György
1996 Szendrey Tibor Tyukodi György Kiss II. István
1997 Horváth Imre Vágó László Kubesa József
1998 Horváth Imre Hartmann László ifj.Molnár Béla
1999 Szendrey Tibor Szili Balázs Seremet Szilárd
2000 Seremet Szilárd Lutor Csaba Szathmáry Károly
2001 Lutor Csaba Szili Balázs Nagy Lajos
2002 Szathmáry Károly Debreczenyi Attila Kõvágó Tibor
2003 ifj.Farkas Gábor Seremet Szilárd Debreczenyi Attila
2004 Seremet Szilárd Nagy Béla Vágó László
2005 Seremet Szilárd Béres László Komáromi Zsolt
2006 Szathmáry Károly Seremet Szilárd Komáromi Zsolt
2007 Szathmáry Károly Seremet Szilárd Szendrey Tibor
2008 Szendrey Tibor Szathmáry Károly Bottyán Zoltán
2009 Seremet Szilárd I. Farkas Gábor Szatmári Tamás
2010 Bottyán Zoltán Szatmári Tamás Szendrey Tibor

 

A 12 érintéses szakág ORSZÁGOS EGYÉNI BAJNOKSÁGOK DOBOGÓSAI

Év

I.

II.

III.

2016 Puskás László Piskás Zoltán Balizs Benedek

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!