hétfő, 16 szeptember 2019 14:03
NB2 Második forduló helyszíne és a menetrend
NB2 Második forduló helyszíne és a menetrend
Az NB2-es csapatbajnokság második fordulója szeptember 21-22-én lesz Budapesten, a Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnáziumban. (1048 Budapest, Bőrfestő u. 5 - 9.). Ez az iskola adott otthont az OB-nak is idén.
A meccsek menetrendjét az alábbi táblázat tartalmazza:
NB 2. Második forduló menetrend 1. nap |
|||||
Pálya | Játékvezető | Pihenő | |||
10. 00 | |||||
1 - 4 | ESE I. | ESE II. | |||
11.10 | |||||
1 - 4 | Csokonyavisonta | Dunakanyar Forte | ESE II. | Marosvásárhely | |
5 - 8 | ESE I. | DÖKE Komló II | |||
9 - 12 | ALC KSE Szeged II. | ALC KSE Szeged III. | |||
13 - 16 | Hírös ALSE II | Vasi GE II | |||
12.20 | |||||
1 - 4 | ALC KSE Szeged II. | DÖKE Komló II | Dunakanyar Forte | Hírös ALSE II | |
5 - 8 | Csokonyavisonta | ESE II. | |||
9 - 12 | ESE I. | Marosvásárhely | |||
13 - 16 | ALC KSE Szeged III. | Vasi GE II | |||
13.30 | |||||
1 - 4 | ESE I. | Vasi GE II | ALC KSE Szeged III. | ESE II. | |
5 - 8 | Hírös ALSE II | Dunakanyar Forte | |||
9 - 12 | Csokonyavisonta | DÖKE Komló II | |||
13 - 16 | ALC KSE Szeged II. | Marosvásárhely | |||
14.35 - 14.55 | |||||
14.55 | |||||
1 - 4 | Hírös ALSE II | ESE II. | ESE I. | DÖKE Komló II | |
5 - 8 | ALC KSE Szeged II. | Vasi GE II | |||
9 - 12 | ALC KSE Szeged III. | Dunakanyar Forte | |||
13 - 16 | Csokonyavisonta | Marosvásárhely | |||
16.05 | |||||
1 - 4 | Hírös ALSE II | DÖKE Komló II | Marosvásárhely | ALC KSE Szeged II. | |
5 - 8 | ALC KSE Szeged III. | ESE II. | |||
9 - 12 | Csokonyavisonta | Vasi GE II | |||
13 - 16 | ESE I. | Dunakanyar Forte | |||
17.15 | |||||
1 - 4 | ALC KSE Szeged II. | ESE I. | Csokonyavisonta | Vasi GE II | |
5 - 8 | ALC KSE Szeged III. | DÖKE Komló II | |||
9 - 12 | ESE II. | Dunakanyar Forte | |||
13 - 16 | Hírös ALSE II | Marosvásárhely | |||
2. nap | |||||
9.30 | |||||
1 - 4 | ALC KSE Szeged III. | Marosvásárhely | ALC KSE Szeged II. | ESE I. | |
5 - 8 | Csokonyavisonta | Hírös ALSE II | |||
9 - 12 | Vasi GE II | DÖKE Komló II | |||
13 - 16 | ALC KSE Szeged II. | ESE II. | |||
10.40 | |||||
1 - 4 | Csokonyavisonta | ALC KSE Szeged III. | ESE II. | ALC KSE Szeged II. | |
5 - 8 | Vasi GE II | Marosvásárhely | |||
9 - 12 | ESE I. | Hírös ALSE II | |||
13 - 16 | Dunakanyar Forte | DÖKE Komló II | |||
11.50 | |||||
1 - 4 | Dunakanyar Forte | Marosvásárhely | Vasi GE II | ALC KSE Szeged III. | |
5 - 8 | Csokonyavisonta | ESE I. | |||
9 - 12 | ALC KSE Szeged II. | Hírös ALSE II | |||
13 - 16 | DÖKE Komló II | ESE II. | |||
13.00 | |||||
1 - 4 | Marosvásárhely | ESE II. | ESE I. | DÖKE Komló | |
5 - 8 | ALC KSE Szeged III. | Hírös ALSE II | |||
9 - 12 | Csokonyavisonta | ALC KSE Szeged II. | |||
13 - 16 | Dunakanyar Forte | Vasi GE II | |||
14.10 | |||||
1 - 4 | ESE I. | ALC KSE Szeged III. | Hírös ALSE II | Csokonyavisonta | |
5 - 8 | Vasi GE II | ESE II. | |||
9 - 12 | Marosvásárhely | DÖKE Komló II | |||
13 - 16 | ALC KSE Szeged II. | Dunakanyar Forte |
Címkék: