hétfő, 16 szeptember 2019 14:03

NB2 Második forduló helyszíne és a menetrend

NB2 Második forduló helyszíne és a menetrend

 

Az NB2-es csapatbajnokság második fordulója szeptember 21-22-én lesz Budapesten, a Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnáziumban. (1048 Budapest, Bőrfestő u. 5 - 9.). Ez az iskola adott otthont az OB-nak is idén.

A meccsek menetrendjét az alábbi táblázat tartalmazza:

 

NB 2. Második forduló menetrend
1. nap
Pálya       Játékvezető Pihenő
10. 00          
1 - 4 ESE I.    ESE II.     
11.10          
1 - 4 Csokonyavisonta   Dunakanyar Forte ESE II.  Marosvásárhely
5 - 8 ESE I.    DÖKE Komló II    
9 - 12 ALC KSE Szeged II.   ALC KSE Szeged III.    
13 - 16 Hírös ALSE II   Vasi GE II    
12.20          
1 - 4 ALC KSE Szeged II.   DÖKE Komló II Dunakanyar Forte Hírös ALSE II
5 - 8 Csokonyavisonta   ESE II.     
9 - 12 ESE I.    Marosvásárhely    
13 - 16 ALC KSE Szeged III.   Vasi GE II    
13.30          
1 - 4 ESE I.    Vasi GE II ALC KSE Szeged III. ESE II. 
5 - 8 Hírös ALSE II   Dunakanyar Forte    
9 - 12 Csokonyavisonta   DÖKE Komló II    
13 - 16 ALC KSE Szeged II.   Marosvásárhely    
14.35 - 14.55          
14.55          
1 - 4 Hírös ALSE II   ESE II.  ESE I.  DÖKE Komló II
5 - 8 ALC KSE Szeged II.   Vasi GE II    
9 - 12 ALC KSE Szeged III.   Dunakanyar Forte    
13 - 16 Csokonyavisonta   Marosvásárhely    
16.05          
1 - 4 Hírös ALSE II   DÖKE Komló II Marosvásárhely ALC KSE Szeged II.
5 - 8 ALC KSE Szeged III.   ESE II.     
9 - 12 Csokonyavisonta   Vasi GE II    
13 - 16 ESE I.    Dunakanyar Forte    
17.15          
1 - 4 ALC KSE Szeged II.   ESE I.  Csokonyavisonta Vasi GE II
5 - 8 ALC KSE Szeged III.   DÖKE Komló II    
9 - 12 ESE II.    Dunakanyar Forte    
13 - 16 Hírös ALSE II   Marosvásárhely    
2. nap
9.30          
1 - 4 ALC KSE Szeged III.   Marosvásárhely ALC KSE Szeged II. ESE I. 
5 - 8 Csokonyavisonta   Hírös ALSE II    
9 - 12 Vasi GE II   DÖKE Komló II    
13 - 16 ALC KSE Szeged II.   ESE II.     
10.40          
1 - 4 Csokonyavisonta   ALC KSE Szeged III. ESE II.  ALC KSE Szeged II.
5 - 8 Vasi GE II   Marosvásárhely    
9 - 12 ESE I.    Hírös ALSE II    
13 - 16 Dunakanyar Forte   DÖKE Komló II    
11.50          
1 - 4 Dunakanyar Forte   Marosvásárhely Vasi GE II ALC KSE Szeged III.
5 - 8 Csokonyavisonta   ESE I.     
9 - 12 ALC KSE Szeged II.   Hírös ALSE II    
13 - 16 DÖKE Komló II   ESE II.     
13.00          
1 - 4 Marosvásárhely   ESE II.  ESE I.  DÖKE Komló
5 - 8 ALC KSE Szeged III.   Hírös ALSE II    
9 - 12 Csokonyavisonta   ALC KSE Szeged II.    
13 - 16 Dunakanyar Forte   Vasi GE II    
14.10          
1 - 4 ESE I.    ALC KSE Szeged III. Hírös ALSE II Csokonyavisonta
5 - 8 Vasi GE II   ESE II.     
9 - 12 Marosvásárhely   DÖKE Komló II    
13 - 16 ALC KSE Szeged II.   Dunakanyar Forte    

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!