Szektorlabda ranglista

Szektorlabda ranglista a Stickbreakers Cup és Sopron Kupa után:

Hely Név Egyesület Pont Változás
Stickbreakers Sopron
1. Fülöp Elemér 000001 DÖKE-Komló 602.9    
2. Pákai György 000006 (ROM) DÖKE-Komló 586 +17.5  
3. Debreczy István 000084 Vasi Gombfoci Egyesület 555.2 -20.7 +2.4
4. Szathmáry Károly 000005 Vasi Gombfoci Egyesület 544.4 -2.6  
5. Szendrey Tibor 000002 DÖKE-Komló 532.6    
6. Szatmári Tamás 000003 Testvériség SE 526.4   -3.5
7. Farkas Gábor ifj. 000016 Vasi Gombfoci Egyesület 514.4 -12.6  
8. Seremet Szilárd 000007 Hírös ALSE Kecskemét 504.8    
9. Bottyán Zoltán 000010 Benfica-Mundial '93 FCSE 499.6   -10.8
10. Molnár Béla 000015 Benfica-Mundial '93 FCSE 484.9    
11. Mártonfi István 000033 (ROM) Vasi Gombfoci Egyesület 483.3 +2.4 +13.7
12. Lukács Viktor 000008 Testvériség SE 482.9   +8
13. Kiss István 000011 ALC KSE Szeged 460.6    
14. Ács Márton 000020 Vác ALK 456.7    
15. Magyar Antal 000009 Testvériség SE 455    
16. Laczkó Balázs 000018 Vác ALK 452.3    
17. Primon Csaba 000012 Komárom 452    
18. Rákos Norbert 000040 (SRB) ALC KSE Szeged 448.8    
19. Jónás István 000031 Komárom 446    
20. Vágó László 000017 Testvériség SE 445.8    
21. Koczor János 000034 Testvériség SE 441.2   +5.1
22. Horváth Dénes 000022 Hírös ALSE Kecskemét 436    
23. Bedecs Attila 000246 Komárom 425.7    
24. Morvai Tamás ifj. 000021 Hírös ALSE Kecskemét 425.4    
25. Kondor Gábor 000249 Testvériség SE 424   +0.6
26. Terjék Zsolt 000105 Testvériség SE 423.4    
27. Trecskó János 000014 DÖKE-Komló 418.7   -4.4
28. Nagy Béla 000025 Hírös ALSE Kecskemét 415.1    
29. Lukács László 000072 Testvériség SE 413.9    
30. Balla József 000029 ALC KSE Szeged 413.6    
31. Moldován Károly 000047 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 412.9 +2.8  
32. Priszlinger Zoltán 000048 ALC KSE Szeged 410.7    
33. Tyukodi György 000023 Testvériség SE 405.6    
34. Debreczenyi Attila 000032 Erzsébetvárosi SE 390.4    
35. Nagy Lajos 000050 Hírös ALSE Kecskemét 387.7    
36. Simon Ferenc 000069 (ROM) Testvériség SE 385.5    
37. Radnóti Péter 000080 Hírös ALSE Kecskemét 376.9    
38. Hidi András 000024 Testvériség SE 376.4    
39. Antal Adrián 000043 Benfica-Mundial '93 FCSE 374.9    
40. Nagy Attila ifj. 000077 Hírös ALSE Kecskemét 373.6    
41. Major István 000038 DÖKE-Komló 371    
42. Balizs Benedek 000123 Dunakanyar Forte ALC 370.5    
43. Deme Gyula 000066 ALC KSE Szeged 366.9 +3  
44. Roller Dániel 000076 Vác ALK 366    
45. Thaisz Miklós 000044 Józsefvárosi SzE 364.7    
46. Komáromi Zsolt 000046 Benfica-Mundial '93 FCSE 364.6   +1.8
47. Demény Zoltán 000062 Dunakanyar Forte ALC 364    
48. Baross Gábor 000061 Vác ALK 363.2    
49. Takács Lajos 000821 DÖKE-Komló 361.8    
50. Kondor Balázs 000250 Testvériség SE 359.1    
51. Kollár Tibor 000035 Dunakanyar Forte ALC 355.5    
52. Körmendi Gábor 000049 Hírös ALSE Kecskemét 354.3    
53. Széll Gergö 000725 Maroslelei SE 353.7   +10.9
54. Berend Csaba 000039 Testvériség SE 351.5    
55. Olajos Csaba 000078 ALC KSE Szeged 346.3    
56. Böcskei Barnabás 000170 Sopron-SMAFC 346.1   -3.1
57. Góbi István 000027 Hírös ALSE Kecskemét 343.2    
58. Tóth Béla 000094 Komárom 343.1    
59. Plemic Stevan 000103 (SRB) ALC KSE Szeged 341.7    
60. Oláh Tamás 000283 Dunakanyar Forte ALC 338.5    
61. Szabó Endre 000132 (SRB) ALC KSE Szeged 337.6    
62. Varga Ervin 000053 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 337.4 +9  
63. Nagy Dániel 000065 Hírös ALSE Kecskemét 335.8    
64. Schuster Roland 000067 Gombfoci 11 Egyesület 335.7    
65. Horváth Imre 000019 Hírös ALSE Kecskemét 333.4    
66. Trischler Róbert 000099 DÖKE-Komló 332.2    
67. Valics Lehel 000174 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 331.6 +17.2  
68. Szirmay Endre 000055 Vasi Gombfoci Egyesület 330.1   -13
69. Nagy Attila 000052 Hírös ALSE Kecskemét 328.2    
70. Pozsonyi József 000075 Dunakanyar Forte ALC 328.2    
71. Dr. Havas Péter 000092 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 326.7 -37  
72. Kocsis Gábor 000111 Újkori Táltosok 326.6    
73. Csobay Gábor 000109 Józsefvárosi SzE 325.1    
74. Tóth László 000087 Erzsébetvárosi SE 324.7    
75. Bajkó Mihály 000830 (ROM) Stickbreakers ROM 320.3 +3.9  
76. Puskás László 000063 DEAC-Debreceni ALC 316.6    
77. Füzy Csaba 000175 Sopron-SMAFC 315.2   +0.9
78. Bíró János 000079 Palotai Csokonai ALE 312.8    
79. Puskás Zoltán 000127 Vasi Gombfoci Egyesület 312.5    
80. Olcsvári András 000801 Vác ALK 310.3   +3.2
81. Debreczenyi Zoltán 000085 ALC KSE Szeged 308    
82. Telek Zsolt 000102 Benfica-Mundial '93 FCSE 307.9    
83. Németh László 000113 Gombfoci 11 Egyesület 307    
84. Csekei Zoltán 000147 Benfica-Mundial '93 FCSE 303.8    
85. Incze István 000815 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 303.8 -2.2  
86. Gyenes Gábor 000057 ALC KSE Szeged 303.7 +15.4  
87. Mészáros György 000073 ALC KSE Szeged 302.7    
88. Papp-Takács Sándor 000088 ALC KSE Szeged 301.8 -5  
89. Potoczki János 000100 Benfica-Mundial '93 FCSE 300.5    
90. Kiss Ádám 000081 Józsefvárosi SzE 299.4    
91. László Márk 000095 Egyesületen kívüli 297.8    
92. Nagy Kristóf 000116 Józsefvárosi SzE 281.8    
93. Angler Lajos 000243 Vasi Gombfoci Egyesület 279.4    
94. Balla Antal 000036 DÖKE-Komló 279.2    
95. Theodos Sándor 000288 Gombfoci 11 Egyesület 277.4   -18
96. Svolik Tamás 000810 Egyesületen kívüli 276.2    
97. Marschal István 000832 (ROM) Stickbreakers ROM 273.5 -35.6 +18.8
98. Serák György 000114 Vasi Gombfoci Egyesület 273.1   +11.8
99. Fejes Ferenc 000231 Maroslelei SE 270.4    
100. Szegedi András 000117 Benfica-Mundial '93 FCSE 270.3   0
101. Börcsök László 000106 (SRB) ALK Becej (SRB) 268.9    
102. Najror Zoltán 000059 (SRB) ALC KSE Szeged 265.8    
103. Bóta András 000064 Hírös ALSE Kecskemét 256.5    
104. Tóth Imre 000120 Komárom 253.9    
105. Béres III Zoltán 000115 Egyesületen kívüli 245.6    
106. Primon Csaba ifj. 000179 Komárom 241.4    
107. Menyhárt Attila 000130 Erzsébetvárosi SE 238    
108. Korán Sándor 000071 Józsefvárosi SzE 236.9    
109. Németh Antal 000176 Gombfoci 11 Egyesület 236.6    
110. Fortuna Iván 000807 Komárom 236.6    
111. Bánfalvi Szabolcs 000133 ALC KSE Szeged 234.9    
112. Szabó Csaba 000269 Egyesületen kívüli 233.8    
113. Kelemen Zoltán 000140 DÖKE-Komló 231.2    
114. Katona Edward 000814 Erzsébetvárosi SE 227.2    
115. Máté Bálint 000074 Újkori Táltosok 224.4    
116. Németh Károly 000097 Újkori Táltosok 223.9    
117. Böcskei Imre 000173 Sopron-SMAFC 223.6    
118. Dobos Attila 000108 Vác ALK 219.6    
119. Szappanos György 000203 Testvériség SE 213    
120. Koszta Zoltán 000137 Energofish Marosvásárhely ROM 212.4    
121. Soós János 000119 (ROM) Energofish Marosvásárhely ROM 209.6    
122. Debreczy Zoltán 000206 Vasi Gombfoci Egyesület 206.8    
123. Simó Gergely 000156 Benfica-Mundial '93 FCSE 203.2    
124. Lörincz Péter 000813 Erzsébetvárosi SE 200.8    
125. Bodó Attila 000107 Testvériség SE 195.1    
126. Maczelka László 000169 Maroslelei SE 192.2    
127. Éder Csaba 000091 Egyesületen kívüli 191.6    
128. Hicz András 000252 Vasi Gombfoci Egyesület 188.4    
129. Mihály II Zoltán 000118 ALC KSE Szeged 187 -48.8  
130. Krejcik Péter 000833 Stickbreakers ROM 187 +8  
131. Maczelka Árpád 000188 Maroslelei SE 185   -3.2
132. Gyozsán Zoltán 000121 DÖKE-Komló 184.6    
133. Erdöteleki Miklós 000286 Gombfoci 11 Egyesület 181.8   +9.8
134. Németh István 000224 Gombfoci 11 Egyesület 180.6   -12.4
135. Garamvölgyi József 000248 Vasi Gombfoci Egyesület 180    
136. Csegezi Péter 000719 Dunakanyar Forte ALC 179.6    
137. Mecsér Béla 000139 Erzsébetvárosi SE 179    
138. Mihály Zoltán 000129 Józsefvárosi SzE 177.6    
139. Kiss Levente 000096 Erzsébetvárosi SE 176.8    
140. Bodó II Attila 000794 (ROM) Stickbreakers ROM 172 +30.8  
141. Debreczenyi Attila ifj. 000093 ALC KSE Szeged 171.8    
142. Szatmári Ferenc 000238 Egyesületen kívüli 168.4    
143. Ürmös Mihály 000187 ALC KSE Szeged 166.8    
144. Becz András 000150 Benfica-Mundial '93 FCSE 164    
145. Sebök István 000225 Testvériség SE 163.8    
146. Inczédi Gergely 000200 Sopron-SMAFC 163.4   -12.4
147. Hufnágl Gyula 000134 Újkori Táltosok 160.8    
148. Csorba Gábor 000210 Sopron-SMAFC 157.8   -16
149. Benkö János 000241 Vasi Gombfoci Egyesület 143.4    
150. Rácz Ferenc 000196 Sopron-SMAFC 138.8    
151. Váradi László 000128 Benfica-Mundial '93 FCSE 138    
152. Kománcsik Zsolt 000182 (ROM) Egyesületen kívüli 136 +18  
153. Horváth Sándor 000251 Vasi Gombfoci Egyesület 134.8    
154. Matkó Péter László 000825 DEAC-Debreceni ALC 134.4 +14.4  
155. Szabó Márton 000811 Gombfoci 11 Egyesület 133 +56.4 +30.4
156. Benke Ádám 000184 Gombfoci 11 Egyesület 125    
157. Papp Tihamér 000180 Maroslelei SE 118.6    
158. Nagy Péter 000715 Dunakanyar Forte ALC 108    
159. Varga József 000165 Palotai Csokonai ALE 99.2    
160. Oláh Barnabás 000160 Rózsadomb Bázis SE 89.2    
161. Szirtes András 000257 Gombfoci 11 Egyesület 83.4    
162. Vargha Ákos 000258 Gombfoci 11 Egyesület 79.6    
163. Patyi Gyula 000185 Újkori Táltosok 78.8    
164. Kovácsik Péter 000841 Gombfoci 11 Egyesület 78    
165. Meskó-Csépány Krisztián 000291 Vasi Gombfoci Egyesület 77.2    
166. Béres II Zoltán 000135 Egyesületen kívüli 75.8    
167. Csutak Zsolt 000831 (ROM) Stickbreakers ROM 75.8 +10.6  
168. Balázs Máté 000262 Maroslelei SE 74.4   +3.2
169. Benyák Albert 000244 Vasi Gombfoci Egyesület 74    
170. Kámán Attila 000264 Sopron-SMAFC 71    
171. Aradi László 000222 MTK Budapest 70    
172. Molnár Dominik 000293 Vasi Gombfoci Egyesület 68.4    
173. Bagita Péter 000146 Újkori Táltosok 66.4    
174. Fazekas Mihály 000152 Palotai Csokonai ALE 61.4    
175. Patyi Richárd 000158 Újkori Táltosok 59.9    
176. Illés Péter 000242 Vasi Gombfoci Egyesület 59.8    
177. Farkas Gábor 000819 Egyesületen kívüli 55.2    
178. Dobolyi János 000236 Józsefvárosi SzE 52.6    
179. Maczelka Fanni 000816 Maroslelei SE 50 +50  
180. Dr. Gráfik Imre 000202 Vasi Gombfoci Egyesület 49.2    
181. Karácsony László 000853 DÖKE-Komló 46    
182. Szathmári Csaba Imre 000827 DEAC-Debreceni ALC 45.6    
183. Pocsay Sándor 000204 DEAC-Debreceni ALC 42.4    
184. Kelemen Gergö 000857 Vasi Gombfoci Egyesület 40 +40  
185. Kis-Rigó Botond 000845 Sopron-SMAFC 40    
186. Steiger Magor 000844 Sopron-SMAFC 40 +40  
187. Chladek Tibor 000198 Erzsébetvárosi SE 38.8    
188. Redenczki István 000802 Maroslelei SE 37.8    
189. Németi Csaba 000171 ALC KSE Szeged 35.8    
190. Lukácsi Ádám 000858 Vasi Gombfoci Egyesület 35.6 +28.4  
191. Rozsnyai Gábor 000131 Gombfoci 11 Egyesület 33.8    
192. Matkó Dóra Brigitta 000826 DEAC-Debreceni ALC 25.2    
193. Nagy József 000256 Vasi Gombfoci Egyesület 24    
194. Kaiser Rezsö 000168 ALC KSE Szeged 22.6    
195. Csekei Gábor 000162 Benfica-Mundial '93 FCSE 22    
196. Veres-Kupán János László 000259 Stickbreakers ROM 21.4    
197. Lakner Ádám 000799 Vasi Gombfoci Egyesület 17.6    
198. Kovács Nándor 000723 DEAC-Debreceni ALC 17 -23.2  
199. Horváth Tamás 000280 Sopron-SMAFC 14.4    
200. Benkö Dávid 000245 Vasi Gombfoci Egyesület 13    
201. Szöllösi László 000717 MTK Budapest 12.4    
202. Aszalós Attila 000227 ALC KSE Szeged 11.4    
203. Kim Levente 000276 Palotai Csokonai ALE 10    
204. Nagy Gergö 000862 Sopron-SMAFC 10 +10  
205. Balogh Zoltán 000205 Sopron-SMAFC 9.2   +9.2
206. Görcz Gergö 000812 Vasi Gombfoci Egyesület 6.4    
207. Szabó János 000796 Egyesületen kívüli 5.6    
208. Maczelka László ifj. 000253 Maroslelei SE 3.6    
209. Bíró Ferenc 000265 DÖKE-Komló 2.4    
210. Zoboki Nándor 000808 Egyesületen kívüli 2.4    
211. Leányvári László 000855 Gombfoci 11 Egyesület 2    
212. Oláh Tamás Bendegúz 000724 Dunakanyar Forte ALC 1.2    

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!