• Csíbor László az év utolsó győztese
    Hicz András két nap alatt három tornát is rendezett Szombathelyen, ahová a magyarok mellett cseh és osztrák játékosok is ellátogattak.…
  • Debrecen a bajnok
    A 12 érintéses szakágban is véget ért a szezon, mind egyéniben, mind pedig csapatban debreceni siker született. A hétvégén hazai…
  • A Testvériség a bajnok
    A 36 fordulós bajnokságban 89 pontot szerzve megvédte bajnoki címét a Testvériség a szektorlabda szakág NB1-es csapatbajnokságán. A Pákai György,…
szerda, 13 december 2017 12:37

Debrecen a bajnok

A 12 érintéses szakágban is véget ért a szezon, mind egyéniben, mind pedig csapatban debreceni siker született. A hétvégén hazai pályán védhette meg címét a Cívis város csapata, amit nagy csatában ugyan, de sikeresen abszolvált.

Kategória: 12 érintéses hírek
kedd, 20 június 2017 11:34

Bamberzky mindent vitt

A hétvégén Gödön került megrendezésre a I. Hungarian Open, hazánk első nagyszabású nemzetközi subbuteo versenye. A kétnapos rendezvényen öt ország játékosai viaskodtak a különböző kategóriákban, és az osztrákokat még megszorítani is nagyon nehéznek bizonyult mindenki számára. A verseny másnapján a Dunakanyar Kupa keretein belül a 12 érintéses EB-selejtezők is befejeződtek, így a két új szakág ismét találkozhatott egymással, és ismét Gödön.

Kategória: subbuteo hírek
kedd, 20 június 2017 11:13

I. Hungarian Open

Open

Group A
Christian Haas–Julia Eglicerio 7-0
Száki Adrián–Székely Miklós 1-0
Christian Haas–Székely Miklós 8-0
Száki Adrián–Julia Eglicerio 2-0
Christian Haas–Száki Adrián 1-2
Székely Miklós–Julia Eglicerio 2-0

1. Száki Adrián 9
2. Christian Haas 6
3. Székely Miklós 3
4. Julia Eglicerio 0

Group B
Wolfgang Leitner–Alfred Strommer 0-5
David Scherbantin–Ivana Gütl 3-2
Wolfgang Leitner–David Scherbantin 0-5
Alfred Strommer–Ivana Gütl 4-0
Wolfgang Leitner–Ivana Gütl 0-5
Alfred Strommer–David Scherbantin 7-2

1. Alfred Strommer 9
2. David Scherbantin 6
3. Ivana Gütl 3
4. Wolfgang Leitner 0

Group C
Alexander Haas–Herbert Gütl 2-2
Puskás Zoltán–Baross Zoltán 0-4
Alexander Haas–Baross Zoltán 11-0
Puskás Zoltán–Herbert Gütl 0-8
Alexander Haas–Puskás Zoltán 10-0
Herbert Gütl–Baross Zoltán 5-0

1. Alexander Haas 7
2. Herbert Gütl 7
3. Baross Zoltán 3
4. Puskás Zoltán 0

Group D
Robert Lenz–Cezar Stoilescu 5-0
Mácsik Áron–Daniel Vranovitz 0-5
Robert Lenz–Daniel Vranovitz 6-1
Mácsik Áron–Cezar Stoilescu 2-3
Robert Lenz–Mácsik Áron 10-1
Daniel Vranovitz–Cezar Stoilescu 3-1

1. Robert Lenz 9
2. Daniel Vranovitz 6
3. Cezar Stoilescu 3
4. Mácsik Áron 0

Group E
Baross Gábor–Julio Candelas 2-2
Bettina Lenz–Hicz András 1-3
Baross Gábor–Bettina Lenz 3-1
Szathmáry Károly–Julio Candelas 0-6
Baross Gábor–Hicz András 1-0
Bettina Lenz–Szathmáry Károly 7-0
Baross Gábor–Szathmáry Károly 6-1
Hicz András–Julio Candelas 0-5
Julio Candelas–Bettina Lenz 2-1
Szathmáry Károly–Hicz András 0-10

1. Julio Candelas 10
2. Baross Gábor 10
3. Hicz András 6
4. Bettina Lenz 3
5. Szathmáry Károly 0

Group F
Erich Hinkelmann–Günther Bamberzky 3-2
Marios Strommer–Massimo Dalpra 0-0
Günther Bamberzky–Csibor László 8-1
Erich Hinkelmann–Massimo Dalpra 6-0
Marios Strommer–Csibor László 3-1
Massimo Dalpra–Günther Bamberzky 0-9
Erich Hinkelmann–Csibor László 4-1
Günther Bamberzky–Marios Strommer 3-0
Erich Hinkelmann–Marios Strommer 9-0
Massimo Dalpra–Csibor László 2-3

1. Erich Hinkelmann 12
2. Günter Bamberzky 9
3. Marios Strommer 4
4. Csibor László 3
5. Massimo Dalpra 1

Barrages
Julio Candelas–Herbert Gütl 4-3
Erich Hinkelmann–Daniel Vranovitz 5-1
Christian Haas–Baross Gábor 5-1
David Scherbantin–Günther Bamberzky 1-7

Quarter final
Száki Adrián–Günther Bamberzky 0-7
Julio Candelas–Robert Lenz 1-7
Alexander Haas–Erich Hinkelmann 6-5
Christian Haas–Alfred Strommer 5-0​

Semi final
Günther Bamberzky–Robert Lenz 3-0
Alexander Haas–Christian Haas 3-1

Final
Günther Bamberzky–Alexander Haas 5-4

Veteran

Günther Bamberzky–Karl Vranovitz 7-0
Karl Vranovitz–Julio Candelas 0-4
Erich Hinkelmann–Alfred Strommer 4-1
Günther Bamberzky–Julio Candelas 2-1
Erich Hinkelmann–Karl Vranovitz 7-0
Julio Candelas–Alfred Strommer 3-1
Erich Hinkelmann–Julio Candelas 4-1
Günther Bamberzky–Alfred Strommer 6-0
Alfred Stromer–Karl Vranovitz 2-1
Günther Bamberzky–Erich Hinkelmann 2-2

​1. Günther Bamberzky 10
2. Erich Hinkelmann 10
3. Julio Candelas 6
4. Alfred Strommer 3
5. Karl Vranovitz 0

​U19

Daniel Vranovitz–David Scherbantin 3-2
Marios Strommer–Katona Viktor 6-0
David Scherbantin–Katona Viktor 8-0
Daniel Vranovitz–Marios Strommer 2-3
Marios Strommer–David Scherbantin 5-4
Daniel Vranovitz–Katona Viktor 8-0

1. Marios Strommer 9
2. Daniel Vranovitz 6
3. David Scherbantin 3
4. Katona Viktor 0

Women

Julia Eglicerio–Ivana Gütl 0-0, shoot-out: 2-1​

Team competiton

TFC Mattersburg–Budapest Subbuteo 4:0
TSC Royal 78–TFKN Dragons 2:1
Budapest Subbuteo–TSC Royal 78 1:2
TFKN Dragons–TFC Mattersburg 0:3
Budapest Subbuteo–TFKN Dragons 1:3
TFC Mattersburg–TSC Royal 78 3:1

​1. TFC Mattersburg 9
2. TSC Royal 78 6
3. TFKN Dragons 3
4. Budapest Subbuteo 0

hétfő, 19 június 2017 14:56

Dunakanyar Kupa

ALAPSZAKASZ

Koczor János 2 : 0 Kondor Gábor
Puskás László 4 : 5 Kovács Nándor
Kollár Tibor 0 : 0 Lukács Viktor
Balizs Benedek 3 : 0 Bodó Attila
Kiss Levente 5 : 0 Mártonfi István
Horváth Imre 1 : 0 Lukács László
Balizs Benedek 1 : 2 Lukács Viktor
Puskás Zoltán 0 : 0 Bodó Attila
Mártonfi István 3 : 1 Lukács László
Kiss Levente 3 : 0 Oláh Tamás
Kovács Nándor 2 : 3 Koczor János
Szathmáry Károly 2 : 0 Kondor Gábor
Kiss Levente 2 : 2 Lukács László
Horváth Imre 1 : 0 Oláh Tamás
Szathmáry Károly 0 : 3 Koczor János
Puskás László 3 : 1 Kondor Gábor
Balizs Benedek 4 : 1 Kollár Tibor
Puskás Zoltán 6 : 0 Lukács Viktor
Szathmáry Károly 5 : 1 Kovács Nándor
Puskás László 6 : 3 Koczor János
Lukács Viktor 3 : 0 Bodó Attila
Puskás Zoltán 2 : 1 Kollár Tibor
Lukács László 3 : 0 Oláh Tamás
Horváth Imre 2 : 1 Mártonfi István
Puskás Zoltán 3 : 3 Balizs Benedek
Kollár Tibor 2 : 1 Bodó Attila
Puskás László 5 : 4 Szathmáry Károly
Kovács Nándor 3 : 0 Kondor Gábor
Horváth Imre 1 : 4 Kiss Levente
Mártonfi István 7 : 1 Oláh Tamás

RÁJÁTSZÁS

Kiss Levente 6 : 2 Koczor János
Puskás Zoltán 3 : 0 Horváth Imre
Puskás László 4 : 0 Lukács Viktor
Bodó Attila 1 : 3 Mártonfi István
Lukács László 1 : 1 Kondor Gábor
Szathmáry Károly 5 : 5 Kovács Nándor
Puskás Zoltán 2 : 6 Kiss Levente
Puskás László 3 : 1 Horváth Imre
Lukács Viktor 2 : 2 Koczor János
Lukács László 3 : 2 Kovács Nándor
Bodó Attila 0 : 0 Kondor Gábor
Szathmáry Károly 7 : 5 Mártonfi István
Horváth Imre 2 : 3 Lukács Viktor
Puskás Zoltán 0 : 1 Koczor János
Puskás László 4 : 4 Kiss Levente
Bodó Attila 0 : 2 Lukács László
Szathmáry Károly 2 : 0 Kondor Gábor
Mártonfi István 3 : 4 Kovács Nándor
Puskás László 2 : 6 Puskás Zoltán
Kiss Levente 4 : 3 Lukács Viktor
Horváth Imre 1 : 1 Koczor János
Kondor Gábor 2 : 2 Mártonfi István
Bodó Attila 1 : 0 Kovács Nándor
Szathmáry Károly 3 : 3 Lukács László
Szathmáry Károly 3 : 2 Bodó Attila
Lukács László elmaradt Mártonfi István
Kondor Gábor 1 : 3 Kovács Nándor

Döntő

Kiss Levente 2 : 1 Puskás László

Bronzmeccs

Koczor János 3 : 2 Puskás Zoltán

Végeredmény és statisztika

  m gy d v rúgott kapott pont teljesítmény
1. Kiss Levente 9 7 2 0 36 15 23 88,89%
2. Puskás László 9 5 1 3 32 26 16 61,11%
3. Koczor János 9 5 2 2 19 19 17 66,67%
4. Puskás Zoltán 9 4 2 3 24 16 14 55,56%
5. Lukács Viktor 8 3 2 3 13 19 11 50,00%
6. Horváth Imre 8 3 1 4 9 15 10 43,75%
7. Lukács László 8 3 3 2 15 12 12 56,25%
8. Szathmáry Károly 9 4 3 2 31 24 15 61,11%
9. Kovács Nándor 9 4 1 4 25 25 13 50,00%
10. Mártonfi István 8 3 1 4 24 23 10 43,75%
11. Bodó Attila 9 1 2 6 5 16 5 22,22%
12. Kondor Gábor 9 0 3 6 5 18 3 16,67%
13. Balizs Benedek 4 2 1 1 11 6 7 62,50%
14. Kollár Tibor 4 1 1 2 4 7 4 37,50%
15. Oláh Tamás 4 0 0 4 1 14 0 0,00%
hétfő, 19 június 2017 12:22

Kiss Levente nyert Gödön

A hétvégén Gödön került megrendezésre a I. Hungarian Open, hazánk első nagyszabású nemzetközi subbuteo versenye. A kétnapos rendezvényen öt ország játékosai viaskodtak a különböző kategóriákban, és az osztrákokat még megszorítani is nagyon nehéznek bizonyult mindenki számára. A verseny másnapján a Dunakanyar Kupa keretein belül a 12 érintéses EB-selejtezők is befejeződtek, így a két új szakág ismét találkozhatott egymással, és ismét Gödön.

Kategória: 12 érintéses hírek
szombat, 27 május 2017 09:54

Dunakanyar Kupa

VERSENYKIÍRÁS

Kategória: Versenykiírások
kedd, 23 május 2017 15:23

I. Hungarian Open

VERSENYKIÍRÁS

Kategória: Versenykiírások
vasárnap, 30 április 2017 08:54

Heroikus küzdelem az NB3-on

Hatalmas küzdelmet hozott a szektorlabda NB3-as csapatbajnokságának alapszakasza. Vác és Szeged kiemelkedett a mezőnyből, Göd, Csörög és Kecskemét pedig heroikus küzdelmet folytatott a fennmaradó két helyért. Végül egyetlen gól döntött!

Kategória: szektorlabda hírek

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!