Elemek megjelenítése címkék szerint: versenynaptár
Változások a versenynaptárban
A Magyar Asztali-Labdarúgó Szövetség 2020. évi közgyűlésén határozott a pandémiás helyzet függvényében az éves versenynaptár módosításíiról. Ennek értelmében a csapatbajnoki fordulók elmaradnak, ez további változatásokat hozott a versenynaptárban, amelyek átvezetetés az alábbiakban található:
VERSENYNAPTÁR 2020 | |||
Időpont | Verseny neve | Rendező | Megjegyzés |
2020.01.18 | 12 érintéses EB selejtező 5/5 | Budapest | |
2020.01.25-26 | Jurcsik Gábor emlékverseny | JSZE | |
2020.02.08 | 12 érintéses Egyéni OB 1/3 | Debrecen | |
2020.02.22 | NB I első forduló | JSZE | |
2020.02.23 | Páros OB, Válogató verseny | JSZE | |
2020.03.07 | 12 érintéses VB selejtező 1/5 | Budapest | |
2020.03.21-22 | Budapest Bajnokság | JSZE | |
2020.04.04 | 12 érintéses Magyar Kupa | Debrecen | |
2020.04.18 | NB I második forduló | VGE | Elmaradt |
2020.04.19 | Vasi Kupa | VGE | Elmaradt |
2020.04.18 | NB III alapszakasz | SMAFC | Elmaradt |
2020.04.23-26 | Európa Bajnokság | Szováta | Elmaradt |
2020.05.09-10 | NB II első forduló | MALSZ | Elmaradt |
2020.05.16-17 | 12 érintéses VB selejtező 2/5 + retro | Debrecen | Elmaradt |
2020.05.30-31 | OB egyéni | JSZE | Elmaradt |
2020.06.13 | Testvériség Kupa | TSE | Elmaradt |
2020.07. 27-28 | Sopron Kupa | SMAFC | Elmaradt |
2020.07.11 | 12 érintéses Egyéni OB 2/3 | Budapest | |
2020.07.25-26 | Fesztivál Kupa | Szeged | |
2020.08.08-09 | 12 érintéses Csapat OB | Debrecen | |
2020.08.15 | Maros Kupa | Maroslele | Elmaradt |
2020.09.05 | 12 érintéses VB selejtező 3/5 | Budapest | |
2020.09.12 | NB I harmadik forduló | Szeged | Elmaradt |
2020.09.19 | Hédl emlékverseny | Szeged | Módosult időpont |
2020.09.26-27 | NB II második forduló | MALSZ | Elmaradt |
2020.10.10 | 12 érintéses VB selejtező 4/5 | Debrecen | |
2020.10.17 | NB I negyedik forduló | DÖKE Komló | Elmaradt |
2020.10.17 | DÖKE Kupa | DÖKE Komló | Módosult időpont |
2020.10.31 | 12 érintéses Egyéni OB 3/3 | Budapest | |
2020.11.07 | NB III döntő | MALSZ | Elmaradt |
2020.11.07 | Hárompályás csapatbajnokság | SMAFC | Módosult időpont |
2020.11.21-22 | Tőserdő kupa | HALSE | Egyben az Országos Bajnokság |
2020.11.28 | Tízek Bajnokság - Palota Kupa | TSE | |
2020.12.5-6 | 12 érintéses VB selejtező 5/5 + retro | Debrecen |
A Magyar Asztali Labdarúgó Szövetség közleménye a 2020. évi versenynaptár felfüggesztéséről
A Magyar Asztali Labdarúgó Szövetség közleménye!
A kialakult veszélyhelyzetre és a korona vírus terjedésére tekintettel a versenynaptárban szereplő összes verseny bizonytalan ideig felfüggesztésre kerül.
A folytatás idejéről és a folytatás módjáról a megfelelő időben rendelkezik az elnökség!
Megértéseteket köszönjük!
MALSz elnökség
2021. évi versenynaptár
2021.05.13. a MALSZ elnöksége megszavazta a versenynaptár tervezetet, mely igazodik a jelenlegi törvényi szabályozásoknak. Nagy valószínűséggel a versenynaptárt módosítani kell majd az év folyamán a törvény változásához igazítva.
# | Időpont | Verseny neve | Helyszín | Módozat | Megjegyzés |
1 | 2021.07.24 | Restart 2021 - 4 fős csapatverseny | Szeged | Szektorlabda | Ranglista |
2 |
2021.07.25 |
Hédl Ferenc egyéni emlékverseny | Szeged | Szektorlabda | VB kvalifikációs egyéni, Tizek |
3 | 2021.08.14 | Nyilvános egyéni edzés | Debrecen | 12 érintéses | (esetleg VB kvalifikáció) |
4 | 2021.09.11-12 | IX. Szektorlabda és IV. 12 Érintéses Európa-bajnokság | Budapest | Szektorlabda 12 érintéses |
|
4 | 2021.09.25-26 | VB kvalifikációs egyéni | Tiszavasvári | Szektorlabda | VB kvalifikációs egyéni |
5 | 2021.10.09-10 | Csikfalva kupa | Jobbágyfalva, Románia | Szektorlabda | Ranglista |
6 | 2021.11.06 - 2021.11.07 | Szektorlabda Országos Egyéni Bajnokság | Budapest | Szektorlabda | VB kvalifikációs egyéni |
7 | 2021.11.14 | 12 érintéses Országs Egyéni Bajnokság | Budapest | 12 érintés | (VB kvalifikáció) |
8 | 2021.11.27 | Palota Kupa, egyéni | Budapest | Szektorlabda | Tizek |
9 | 2021.12.04 | Meghívásos gálaverseny | Szombathely | Szektorlabda |
2019. évi szektorlabda versenynaptár
Időpont
|
Verseny neve
|
Helyszín
|
Rendező
|
Január 26. | Jurcsik Gábor emlékverseny - csapat verseny | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Január 27. | Jurcsik Gábor emlékverseny | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Február 16. | NB I első forduló - csapat verseny | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Február 17. | Páros OB - páros verseny | Budapest | MALSZ |
Március 9-10. | Béres László emlékverseny | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Március 30. | Budapest Bajnokság - csapat verseny | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Március 31. | Budapest Bajnokság | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Április 13. | NB III alapszakasz - csapat verseny | Budapest | MALSZ |
Április 27. | NB I második forduló - csapat verseny | Szombathely | Vasi GE |
Április 28. | Vasi Gombfoci Bajnokság | Szombathely | Vasi GE |
Május 4-5. | NB II első forduló - csapat verseny | Budapest | MALSZ |
Május 18-19. | Országos Bajnokság | Budapest | Józsefvárosi SZE |
Június 1. | Testvériség Kupa | Budapest | Testvériség SE |
Június 22-23. | Sopron Kupa | Sopron | SMAFC |
Július 27-28. | Fesztivál Kupa | Szeged | ALC KSE Szeged |
Augusztus 24. | Maros Kupa | Maroslele | Maroslele SE |
Szeptember 14. | NB I harmadik forduló - csapat verseny | Szeged | ALC KSE Szeged |
Szeptember 15. | Hédl Ferenc emlékverseny | Szeged | ALC KSE Szeged |
Szeptember 21-22. | NB II második forduló - csapat verseny | Budapest | MALSZ |
Október 5. | NB I negyedik forduló - csapat verseny | Komló | DÖKE Komló |
Október 6. | DÖKE kupa | Komló | DÖKE Komló |
Október 19. | NB III döntő - csapat verseny | Budapest | MALSZ |
November 16-17. | Tőserdő Kupa | Lakitelek | Hírös ALSE |
December 1. | Tízek Bajnokság - Palota Kupa | Budapest | Testvériség SE |