csütörtök, 12 február 2026 19:55

Terjék–Hidi páros diadala

Terjék–Hidi páros diadala a 2026-os Szektorlabda Páros Országos Bajnokságon

Látványos és magas színvonalú mérkőzésekkel zárult a 2026-os Szektorlabda Páros Országos Bajnokság, ahol a mezőny fölé emelkedve a Terjék–Hidi páros szerezte meg az aranyérmet. A győztes duó kiegyensúlyozott, magabiztos játékának köszönhetően végül 25 ponttal végzett az élen, és ezzel pályafutásuk első országos bajnoki címét ünnepelhették páros kategóriában.

A második helyen a rutinos, nemzetközi szinten is bizonyított Szatmári–Lukács V páros zárt, akik 19 ponttal tartották stabilan a dobogós pozíciót. A bronzérmet a Pákai–Debreczy I páros szerezte meg 15 ponttal, akik szintén több kiélezett mérkőzésen bizonyították felkészültségüket.

A torna során végig sportszerű, taktikai szempontból is magas szintű összecsapásokat láthatott a közönség, ami jól mutatja, hogy a páros versenyszám egyre erősebb és kiegyenlítettebb mezőnyt vonultat fel. A dobogós helyezésekért folytatott küzdelem az utolsó fordulókig nyitott volt, ami külön izgalmat adott a bajnokság hajrájának.

A verseny eredményei ismét bizonyították, hogy a páros kategória a szektorlabda egyik leglátványosabb és legösszetettebb versenyszáma, ahol az egyéni tudás mellett a játékosok közötti összhang és taktikai együttműködés is döntő szerepet játszik.

Végeredmény:
1. Terjék-Hidi 25
2. Szatmári-Lukács V 19
3. Pákai-Debreczy I 15
4. Lukács L-Kondor B 14
5. Kondor G-Berend 14
6. Szendrey-Trecskó 14
7. Fülöp-Takács L 13
8. Mártonfi-Magyar 13

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

prev
next

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!