vasárnap, 22 február 2026 20:34

Hicz András győzelmével indult a 2026-os 12 érintéses szezon

A 2026-os versenyévad első 12 érintéses asztali labdarúgó tornáját Hicz András (Vasi GE) nyerte, aki kiváló játékkal bizonyult a mezőny legjobbjának a Ejffel Bisztró helyszínén megrendezett rangos viadalon. A verseny különös jelentőséggel bírt, hiszen az idei országos bajnokság első állomása volt, egyben az utolsó előtti világbajnoki selejtező is, így minden mérkőzés kiemelt tét mellett zajlott.

A döntőben Hicz klubtársát, Mártonfi István győzte le egy színvonalas csatában, amely méltó lezárása volt a versenynek. A dobogó harmadik fokára Kondor Balázs (Testvériség SE) állhatott fel, aki stabil teljesítménnyel jutott el az elődöntőkig, majd ott is bizonyította felkészültségét.

Másodosztály: Zubora diadala

A másodosztály mezőnyében Zubora János (DSC-ALE) szerezte meg az első helyet, magabiztos játékkal utasítva maga mögé riválisait. A második helyen Inczédi Gergely (SMAFC Sopron) végzett, míg a harmadik pozíciót Horváth Imre (Józsefvárosi SE) szerezte meg.

Erős rajt, fokozódó izgalmak

Az idény első versenye máris megmutatta, hogy a 2026-os szezon rendkívül kiegyensúlyozott és kiélezett küzdelmeket hozhat. A világbajnoki kvalifikáció hajrájához közeledve minden pont felértékelődik, így a következő fordulók várhatóan még nagyobb taktikai fegyelmet és koncentrációt követelnek majd a játékosoktól.

A szezon tehát látványosan indult — és ha a nyitóverseny színvonala előrevetíti a folytatást, a szurkolók egy emlékezetes év elé néznek.

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

prev
next

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!