• XII. Tőserdő Kupa Versenykiírás
    12.Tőserdő kupa nemzetközi egyéni bajnokság versenykiírása   Verseny ideje: 2019.november 16-17 Megnyitó: 16-án- 10 óra, vasárnap kezdés 9 óra A verseny helyszíne: Lakiteleki Népfőiskola 6065.Lakitelek…
  • Tizek Kvalifikáció állása 2019.
    Tizek kvalifikáció állása a DÖKE Kupa után   helyezés név Jurcsik e.v. csapat Jurcsik e.v. egyéni Béres László ev. Budapest bajnokság - csapat Budapest bajnokság…
  • III. osztályú Országos Csapatbajnokság Versenykiírás
    VERSENY NEVE: NB III. (III. osztályú Országos Csapatbajnokság) VERSENY RENDEZŐJE: MALSZ VERSENY HELYSZÍNE:Kövessi Erzsébet Baptista Szakközépiskola, Budapest VIII. Dugonics u. 17. VERSENY IDŐPONTJA:2019. 04. 13.…
hétfő, 28 január 2019 10:14

2019. évi szektorlabda versenynaptár

 

Időpont

 

Verseny neve

 

Helyszín

 

Rendező

 

Január 26. Jurcsik Gábor emlékverseny - csapat verseny Budapest Józsefvárosi SZE
Január 27. Jurcsik Gábor emlékverseny Budapest Józsefvárosi SZE
Február 16. NB I első forduló - csapat verseny Budapest Józsefvárosi SZE
Február 17.  Páros OB - páros verseny Budapest MALSZ
Március 9-10. Béres László emlékverseny Budapest Józsefvárosi SZE
Március 30. Budapest Bajnokság - csapat verseny Budapest Józsefvárosi SZE
Március 31. Budapest Bajnokság Budapest Józsefvárosi SZE
Április 13. NB III alapszakasz - csapat verseny Budapest MALSZ
Április 27. NB I második forduló - csapat verseny Szombathely Vasi GE
Április 28. Vasi Gombfoci Bajnokság Szombathely Vasi GE
Május 4-5. NB II első forduló - csapat verseny Budapest MALSZ
Május 18-19. Országos Bajnokság Budapest Józsefvárosi SZE
Június 1. Testvériség Kupa Budapest Testvériség SE
Június 22-23. Sopron Kupa Sopron SMAFC
Július 27-28. Fesztivál Kupa Szeged ALC KSE Szeged
Augusztus 24. Maros Kupa Maroslele Maroslele SE
Szeptember 14. NB I harmadik forduló - csapat verseny Szeged ALC KSE Szeged
Szeptember 15. Hédl Ferenc emlékverseny Szeged ALC KSE Szeged
Szeptember 21-22. NB II második forduló - csapat verseny Budapest MALSZ
Október 5. NB I negyedik forduló - csapat verseny Komló DÖKE Komló
Október 6. DÖKE kupa Komló DÖKE Komló
Október 19. NB III döntő - csapat verseny Budapest MALSZ
November 16-17. Tőserdő Kupa Lakitelek Hírös ALSE
December 1.  Tízek Bajnokság - Palota Kupa Budapest Testvériség SE
2. oldal / 2

Megosztom

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Közelgő versenyek

Események

  Szektorlabda verseny 
  12 érintéses verseny 
  Subbuteo verseny 
  Nemzetközi versenyek
   
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Iratkozz fel hírlevelünkre

Iratkozz fel havonta kiküldésre kerülő hírlevelünkre, amelyben beszámolunk az elmúlt hónap eseményeiről, illetve megkapod beharangozóinkat!